Konstelační setkávání

Konstelačnímu nadhledu vděčím za prohloubení chápání souvislostí ve svém životě.

Zvu vás na objevování tohoto nadhledu.

Konstelace mi do života vstoupily díky paní Marii Franke Girsch. Úžasné moudré dámě, která létá po světě s poselstvím konstelací pro učitele a jejich svěřence. 
Díky ní si mne přitáhl výcvik systemických konstelací a Jan Bílý. Mým dalším učitelem je  Robert Mosse, který konstelace používá při výkladu vizí a snů.

Na konstelačních setkáních vám mohu ukázat cestu k pochopení vaší rodinné, vztahové nebo finanční situace. Ráda vás provedu světem, ve kterém přebývá naše duše, ta část našeho bytí, která s námi hovoří řečí našich snů a představ.

Setkávání s konstelacemi a nad sny ukázalo, jak moc je důležité učit se konstelační nadhled a poznat a jít si za svými sny. 

V roce 2015 jsem ukončila svůj konstelační výcvik a  jako odměnu jsem si dala dárek - seminář s Robertem Mossem, učitelem aktivního snění. Pravdou je, že ten tah byl vnitřní. Netušila jsem, jak moc mi Robert a práce, kterou jsem se během následujících setkání s ním učila, budou blízké. Díky tomu, že jsem na začátku poslechla svou intuici, jsem byla vrchovatě odměněna. Právě poslední setkání na konci září 2015 mi otevřelo cestu a do dvou měsíců se narodilo Studio. Tolik let jsem o podobném místě snila a najednou je tady.... Není to zázrak - poslechla jsem, pochopila právě důležitost splnění tohoto snu.

 

Spojení konstelací, snů, synchronicita v každém dnu, tak to je báječná hra, ke které vás zvu. Pojďte ji společně sdílet, objevovat, nechat na sebe působit.

Konstelační večer

23.března 2018

(pro 5 - 10 účastníků)

čas: 18:30 - 21:30 hodin 

cena: 400 Kč  

místo: Mones studio, Lublaňská 57, Praha 2

Rituály

Přechodový rituál pro vašeho syna

V červnu 2015 jsem uskutečnila s pomocí svých přátel přechodový rituál syna Vavřince. Bylo mu jedenáct a půl a byl právě tak zralý na "přestřihnutí pomyslné pupeční šňůry", která nás spojovala. Vykročil na cestu k dospívání a já celý rok žasnu nad změnami, které se odehrávají v něm, ve mně a v našem vztahu.

Rituál byl důležitý pro mne, mámu, která si potřebovala projít oficiálním uznáním konce synova dětství. Díky tomuto obřadu si uvědomuji určitou důstojnost, se kterou proměňujeme naše navyklá chování. Obřad nám nabídl určité vnitřní nástroje k posunutí našeho vzájemného vztahu. Za poslední rok mě překvapují situace, kdy syn vyžaduje například omezení mého servisu. Jeho komunikace se mnou se postupně mění a já žasnu, jak mně to nutí k nadhledu a rozvaze. 

Jsem vděčná za všechny impulzy, které mě k tomu vedly. Vnímám jak velice to pro mne a Vávru je důležité. 

Při dalším přechodovém rituálu, který proběhl tento rok s jeho kamarádem, jsem pochopila a pocítila, jak důležitá je role průvodce. Přišly mi léčivé konstelační obrazy a zrodil se nápad, vám tuto službu nabídnout.

Pokud chcete více informací, tak mi napište. Domluvíme se na konzultaci nebo na průvodcování vašeho rituálu.