Hranice - já a mé dítě

v pondělí 23. září od 14 - 16 hodin

Teprve když vnímáme vlastní hranice, umíme je respektovat a cítíme se s nimi v souladu, můžeme začít s jejich nastavováním pro ostatní.

Slovo hranice a význam je často zavádějící. Setkávám se s tím, že maminkám ve směru k jejich dětem nefunguje. Z toho vzniká zmatek nejen u maminky, ale i u dítěte.

Na semináři se budeme dívat na vývoj vašich hranic a na systémy, které fungují a nefungují. Najdete ten svůj, který v sobě potřebujete pouze otevřít - je tam :-)

Co se na semináři naučíte ?

Kde sídlí naše hranice? Jak poznáte, kdy je potřeba dát je najevo?

K čemu je potřebujeme? Co pro nás znamenají?

Jak je to s hranicemi a s dětmi. Čemu se vyvarovat?

Vaše příběhy nám pomohou s praktickým nastavením.

Začněte psát zde...

Praktické informace

Seminář se uskuteční při minimální účasti 5 a maximálním počtu 10 rodičů.

Cena - 400 Kč

Čas - pondělí od 14 - 16hodin

Rezervace

Rezervujte podle pokynů v rezervačním systému celou částkou na bankovní účet - č.účtu 2900743554/2010 (Fio banka, a.s.), kterou prosíme proveďte nejpozději 7 dní po rezervaci vybraného semináře.

Náhrady

48 hodin dopředu můžete rezervaci zrušit. Bude vám připsána náhrada nebo vráceny peníze. Po termínu je možné přenechat svou rezervaci vámi delegovanému zájemci.

Místo

Mones - studio montessori - Lublaňská 57, Praha 2 pár metrů od zastávek tramvají a metra I.P.Pavlova

 

reference

Ahoj Moni, chtěla bych ti napsat o tom, co se mi dneska přihodilo. Na základě "teorie" z posledního semináře o hranicích se mi podařilo objevit ten okamžik, ve kterém jdu do vrtule. Zažila jsem ho v břiše tak intenzivně, až mě to vyděsilo a překvapilo zároveň. Vlastně ten pocit dobře znám, jen jsem ho neměla pojmenovaný a zařazený. Okamžitě mi se cvaklo a vzpomněla jsem si na tebe a tvá slova. Další fázi tedy pro mě bude, naučit se s tím pracovat.
Blanka J.

Mám ráda moudrá slova, která pánové Luděk Munzar a František Novotný promlouvali. Jedno jejich setkání bylo na téma Hranic. Poslechněte si jejich zamyšlení. Osvěží vám to den. 

Okouzlení slovem ČRo Dvojka

26. listopadu 2017 // 10:05