Rychlá ZOOM pomoc 

 • ZOOM - video setkání
  Jsou chvíle, kdy si potřebujete situaci ujasnit hned. Můžete mi poslat sms a já vám nabídnu termín.  Pracovat se zoom je velice rychlá a pohodlná varianta setkání. Zjistila jsem, že dokonale vyhovuje v případě, že se s maminkou už známe. V případě, že se setkáváme poprvé, tak jde jen o delší dobu setkání.
 • Cena jedné konzultace
  1 hodina = 800 Kč (můžeme si zavolat např. 4x 15 minut)
 • Platby
  Předem na č.b.účtu u FIO banky.

Osobní setkání

 • co budeme dělat
  Můžete řešit otázky ve vztahu. Jak si poradit s dítětem/dětmi. Nevíte si rady s rodiči. Na vše se podíváme z konstelačního nadhledu.
 • příprava dopředu
  Pokud máte zájem o konzultaci, pošlete mi otázky, témata pro setkání.
 • 15 minut zdarma
  Na prvním setkání prvních 15minut se rozhodnete, zda konzultace je pro vás vhodná, můžeme skončit a neplatíte nic 🙂
 • cena
  1. hodina - 1.300 Kč a následující 1.000 Kč
 • bonus
  zapište vše na googl disk, sdílejte a já vám okomentuji 🙂

Dlouhodobá podpora

 • Pro koho je určeno?
  Pro maminky, které by rády dostaly do harmonie své mateřství, partnerství a především sebe sama a potřebují se při změnách o někoho opřít.
 • Co si můžete představit?
  V pravidelný čas se sejdeme osobně nebo na telefonu, skypu. Probereme aktuální vaše otázky a zaměříme se na způsob, který by pomohl právě vám a vaší rodině ke změně. Měla by jste být připravena na intenzivní spolupráci, opravdovost, otevřenost.
 • Dlouhodobá spolupráce - pravidelně
  Po úvodní konzultace (2 hodiny) se domluvíme podle vašich potřeb na OSOBNÍM SETKÁNÍ nebo SPOJENÍM MOBILNÍ 🙂 nebo MAIL je možném kombinování všeho + průběžně doplňovat, měnit, jak bude třeba, domluvíme četnost 🙂
 • Cena
  Úvodní konzultace se stanovením pravidel (2 hodiny 2 200 Kč). OSOBNÍ SETKÁNÍ (hodina / 900 Kč) , MOBILNÍ SPOJENÍ (hodina/800 Kč) , KORESPONDENCE (hodina/500 Kč) , při kombinaci se cena upravuje. Platba je 1x za 4 týdny hotově nebo bankovním převodem.

U vás doma

Stává se, že metody, které se naučíme na kurzech či seminářích mimo domov, fungují právě jen mimo domov. Ten/ta, kdo má vaši důvěru, ve vašem domově dokáže rozlišit, co v běžném životě není snadné odhalit vám samotným díky návyku a automatickému fungování.

Podle mých zkušeností je často více funkční měnit a narovnávat komunikaci, spolupráci s dětmi přímo ve vašem prostředí.

Dvě návštěvy u vás doma často mohou stačit. Jakákoliv dlouhodobější spolupráce je samozřejmě vždy ku prospěchu.

 • Cena 3.500 Kč
  V ceně je seznámení s otázkami (váš informativní mail) + 2 hodiny konzultace osobně u vás doma (v Praze) + cestovné (do 15km). Za každých 30 minut navíc 400 Kč.
 • mimo Prahu - dle domluvy
  orientačně 250 Kč za každých 20km navíc

Reference

S Monikou nás svedla dohromady šťastná náhoda, kdy mi i na dálku po telefonu pomohla se vysekat z mých trablů. Byla to taková rychlá pomoc "jako na zavolanou". Po dávných zkušenostech s klasickou terapií jsem ocenila její přímý a praktický přístup, který mi velmi vyhovoval a v daném momentě moc pomohl: nebojí se říci svůj názor, jde rovnou na věc, klidně zostra, je-li třeba. Takže namísto několikaletého pátrání po nejzasutějších koutech duše se můžete zpříma vrhnout na řešení problému. A nikdy při tom ale neopustí svou vřelost a pozitivní přístup – kéž bych to uměla sama taky tak! Díky.
Katka + Honza + František 3 roky
Dobrý večer Moniko, děkuji za tipy a ještě jednou moc děkuji. Martin jakoby prozřel, mám pocit, že mě začal vnímat jinak. Taky jsme si oba začali s Julinkou víc užívat. Martin jí občas říká "pane Nováku" , není to krásný? Jsem ráda, že jsme do toho s vámi šli. Uvědomila jsem si, jak mám skvělého muže.
Hana + Martin + dcera Julie 3 roky

Máte otázku? Chcete se objednat? Napište mi. Děkuji za důvěru.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Zamyšlení

V roce 2003 vstoupil do mého života syn Vavřinec. 42 let před jeho narozením jsem prožila život plný cestování, poznávání a hledání sama sebe.

V dětství mi byl průvodcem můj o rok a půl mladší bratr Martin. Velmi intenzivně si pamatuji na dobu, kdy jsme společně sdíleli „náš“ svět. Bydleli jsme na kraji Staré Boleslavi, odkud bylo blízko do lesa i na pole. S rodiči jsme jezdili hodně do přírody, k vodě pod stan, často jsme cestovali po hradech a zámcích.

Proč to zmiňuji? Marie Montessori klade důraz na formování dítěte v dětství, na jeho možnosti rozvoje, jeho zkušenosti z doby dětství, které mu v první řadě zprostředkovávají rodiče a sourozenci, jeho nejbližší okolí.

Moji rodiče dělali vše, jak nejlépe uměli a jak mohli. Přesto cítím různé nedostatky. Hledala jsem odpovědi na otázky týkající se pochopení svého vztahu k nim, svého dětství. Po narození syna hledám způsoby, jak mu být průvodcem při jeho objevování a uchopování světa.

Vím, že jsem chybující matka, učím se přijímat své vnitřní impulzy a snažím se aplikovat všechny nově se rodící zkušenosti. Na životě mě baví vylaďování nejen se sebou, se synem, ale se všemi, se kterými mám cestu životem společnou. 

Učím se být bez předsudků, v přítomném čase, co nejblíže u sebe, nekomplikovat situace a jít si za svými sny. Je to přenositelné a ráda vám pomůžu najít to jednoduché, podstatné a přirozené ve vašich vztazích nejen s vašimi dětmi.